NICKELODEON KIDS' CHOICE AWARDS 2023 BALSOŠANA

Šogad "Nickelodeon Kids' Choice Awards" (KCA) dod iespēju jums, skatītājiem, balsot par balvu saņēmējiem. "Nickelodeon" un "Nickelodeon International" būs atbildīgi par KCA un visiem jautājumiem, kas ar to saistīti, tostarp, nomināciju atlasi, balsošanas administrāciju un balvu pasniegšanu.

1. Balsošanas laiks:
Balsošana visās kategorijās sāksies 2023. gada 30. janvārī un beigsies 2023. gada 4. martā.

2. Balsošanas veidi:
Balsojums tiks pieņemts sekojošos veidos:
1. mājaslapā: "Nick International KCA" mājaslapā http://kca.nickelodeon.tv (viens balsojums – viens klikšķis), visām galvenajām kategorijām, kas uzskaitītas 3. punktā;

3. Balsošanas kategorijas:
"Nickelodeon" un "Nickelodeon International" saglabā tiesības pārskatīt vai papildināt balsošanas kategorijas, kas tiks izziņotas vēlāk. Kategoriju uzvarētāji tiks paziņoti KCA 2023. gada 4. martā.

Ievērojot veikto balsojumu mājaslapā, dienā no vienas ierīces tiks atpazīti ne vairāk kā 100 balsojumi vienā kategorijā. Balsojumi, kas pārsniegs limitu, netiks pieņemti vai ieskaitīti. Aizliegts lietot ierīces, kas balsojumu veic automātiski, tostarp, programmatūras, robotus, programmas, skriptus, makro vai jebkādus citus automātiskos balsojumus. "Nickelodeon International" saglabā tiesības pēc saviem ieskatiem diskvalificēt balsojumus, kas ir: (a) veikti ar programmatūru, robotu, programmu, skriptu, makro vai citu automātisko balsojuma veidu; (b) mainīti balsošanas procesā; (c) pārkāpj Balsošanas noteikumus; vai (d) veikti nesportiskā vai kaitnieciskā veidā ar nolūku kaitināt, izmantot, draudēt, pazemot kādu personu.

Kopējais balsojumu skaits, kas iesniegts Balsošanas laikā nominācijās katrā starptautiskajā kategorijā tiks pieskaitīts, un nominācija ar lielāko balsu skaitu savā kategorijā, kā to noteicis "Nickelodeon International", tiks paziņota par kategorijas uzvarētāju. Kopējais balsu skaits, kas iesniegts Balsošanas laikā katrā galvenās kategorijas nominācijā tiks nodots "Nickelodeon" apstrādei. Ja balsojums ir traucēts vai jebkādā veidā ietekmēts, vai tam ir kāds iemesls, ko "Nickelodeon International" uzskata par nepieciešamu, "Nickelodeon International" ir tiesības izvēlēties uzvarētāju pēc saviem ieskatiem, ņemot vērā nominācijā saņemto balsu skaitu, līdz iztraucēšanas vai balsojuma procesa atcelšanas brīdim.

Piedaloties balsošanas procesā, piekrītat ievērot NICKELODEON KIDS' CHOICE AWARDS 2023 BALSOŠANAS noteikumus. Neievērojot noteikumus, balsotājs tiek diskvalificēts pēc "Nickelodeon International" ieskatiem. "Nickelodeon International" patur tiesības veikt izmaiņas NICKELODEON KIDS' CHOICE AWARDS 2023 BALSOŠANA noteikumos jebkurā laikā.

Visas "Nickelodeon International" KIDS' CHOICE AWARDS 2023 BALSOŠANAS noteikumu interpretācijas un lēmumi, kas saistīti ar balsošanas procesu, ir galīgi.